SYSTEM WŁOSÓW CNC – dla kogo

Najlepsza alternatywa dla osób, które nie chcą poddać się transplantacji włosów lub z przyczyn zdrowotnych nie mogą tego zrobić. Można go również stosować w połączeniu z zabiegiem transplantacji włosów.

System CNC stworzony przez  Cesare Ragazzi Laboratories (CRLAB) jest dedykowany osobom, które pragną przywrócić swoje włosy. Zespół ekspertów przez lata pracował w warunkach wysokiej technologii nad rozwojem systemu CNC, aby uzyskać zaawansowany, nieinwazyjny, dermatologicznie przetestowany, w całości lub częściowo uzupełniający ubytki włosów system. System CNC  swoje zastosowanie najczęściej znajduje wśród osób, u których z różnych przyczyn (np. zdrowotnych) nie może zostać przeprowadzony zabieg transplantacji włosów, bądź u pacjentów, u których najlepszym rozwiązaniem jest połączenie dwóch metod: zarówno transplantacji włosów, jak i systemu CNC . Efekt założenia systemu CNC jest natychmiastowy. Tuż po jego wykonaniu można powrócić do pełnego i aktywnego życia, wliczając pływanie i sport ekstremalny.

Nasza klinika zapewnia odpowiednie warunki, w tym spokój I zachowanie prywatności, w których możemy zintegrować system włosów CRL do unikalnej linii włosów i skóry głowy pacjenta, dzięki temu otrzymując odpowiednio (indywidualnie) dopasowane, nowe włosy, pozwalające aktywnie korzystać z życia, bez kompromisów.
CNC to zaawansowany, nieinwazyjny, dermatologicznie testowany system, który w całości lub częściowo uzupełnia ubytki włosów.

 

brown
rude
cnc2
cnc1
pp3
cnc3
blond1
cnc5
pp7
pp2
cnc4
pp4

 

SYSTEM WŁOSÓW CNC – proces tworzenia 

1) POBIERANIE POMIARÓW

2) PRODUKCJA SYSTEMU CNC: 

• FAZA 1: MAPOWANIE GŁOWY

Mapowanie komputerowe głowy i obszaru łysiny, na podstawie pobranych pomiarów gipsowego odlewu czaszki.

• FAZA 2: WYCIĘCIE KSZTAŁTU
Wycięcie kształtu za pomocą obrazowania komputerowego, wyprofilowanie konturu czaszki i skóry głowy.

• FAZA 3: KLONOWANIE I DOPASOWANIE
Klonowanie skóry głowy (błona) przez zautomatyzowaną technologię replikacji (dokłdy kształt, kolor, struktur).

• FAZA 4: DOBÓR WŁOSÓW
Szczegółowe dopasowanie wysokiej jakości ludzkiego włosa (kolor, grubość, skręt).

• FAZA 5: WSZCZEPIENIE
Włosy zostają wszczepiane pojedynczo do błony, odzwierciedlając oryginalny kierunek wzrostu.

• FAZA 6: NIEINWAZYJNE ZAŁOŻENIE SYSTEMU
Błona zostaje odpowiednio przymocowana do skóry głowy, włosy zostają wystylizowane i od tego momentu można w pełni cieszyć się życiem. 

Pływanie i sport ekstremalny nie stanowi problemu. 
Raz w miesiącu system włosów CNC zostaje ściągnięty, by wykonać specjalne oczyszczenie skóry głowy oraz systemu.

 

CHCĘ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ

Zadzwoń do nas, tel.: 882907979 i umów się na profesjonalną konsultację, która pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć nawet na najbardziej szczegółowe lub wstydliwe pytania, wszystko w atmosferze zrozumienia i szukania rozwiązania idealnego dla Ciebie!

Umów się na wizytę już teraz!