CESARE RAGAZZI LABORATORIES z Bolonii jest od 50 lat uznanym świtowym liderem w dziedzinie badań naukowych nad zaburzeniami wzrostu włosów i skóry głowy oraz przewodzi w opracowywaniu skutecznych terapii leczniczych.

Stworzony i opatentowany  przez Cesare Ragazzi Laboratories System CNC®  jest niechirurgicznym systemem uzupełniania ubytków włosów.
System protetyczny CNC® jest w całości wykonany ręcznie we Włoszech.
Nasza  Klinika w Katowicach  jest jedyną autoryzowaną Kliniką na południu Polski, w której zapewniamy odpowiednie warunki, w tym spokój, intymność, dyskrecję, poszanowanie  prywatności, w której dokonujemy pomiarów i odlewów głowy  oraz  integrujemy system włosów CNC® do unikalnej linii i skóry głowy Pacjenta.

System CNC® jest niepowtarzalny, całkowicie spersonalizowany dla Pacjenta. Efekt taki jest możliwy do uzyskania dzięki specjalnej bazie z polimeru  medycznego,  ultra cienkiej „ drugiej skóry”, która jet dopasowana do anatomii głowy oraz karnacji Pacjenta.
Produkt jest bardzo  zaawansowany, nieinwazyjny, dermatologicznie przetestowany,  hipoalergiczny , wygodny w całości lub częściowo uzupełniający ubytki włosów. Jest rozwiązaniem szytym na miarę.
System CNC® nie przeszkadza w wykonywaniu absolutnie żadnych codziennych czynności ani aktywności: snu, kąpieli,  mycia włosów, korzystania z basenu, sauny, siłowni, jazdy na motocyklu, rowerze bez zdejmowania systemu.
Jest całkowicie naturalny, wyróżnia  się bezpieczeństwem i stabilnością, wykorzystuje naturalne, nie farbowane  włosy dopasowane do indywidualnych potrzeb Pacjenta. Naturalny efekt jest widoczny na każdym centymetrze systemu. Nie ma  konieczności golenia włosów Pacjenta przed założeniem systemu.
Można go  stylizować w dowolny sposób, upinać, stylizować koki, upięcia, warkocze, zmieniać uczesanie, zmieniać kolor włosów. Przedziałek wygląda niezwykle naturalnie, a efekt  po założeniu systemu  jest natychmiastowy. Włosy pod systemem rosną swobodnie. Pacjent wybiera wszystkie parametry włosów- ich  gęstość, grubość, długość, kolor, a nawet poziom siwizny.
Bezpośrednio po założeniu  Pacjent może  powrócić do pełnego i aktywnego życia.
Produkt maskuje ubytki na okres miesiąca, po tym czasie ten sam system  jest ściągany i po sesji konserwacyjnej zakładany ponownie.

Można go zastosować w przypadku wszystkich rodzajów  przerzedzeń i łysień, w przypadku  słabych, cienkich włosów, łysienia androgenowego , łysienia plackowatego , łysienia bliznowaciejącego ,częściowych ubytków włosów po wypadkach i nieszczęśliwych zdarzeniach ,w czasie rekonwalescencji onkologicznej oraz  kiedy Pacjent oczekuje  na odrost włosów po chemioterapii.
Jest idealny zarówno u kobiet i mężczyzn, dorosłych ale także dzieci.  Istnieje możliwość  uzupełnienia nawet bardzo małe ubytki owłosienia, także na tyle głowy.

System włosów CNC® to rozwiązanie dla osób, które pragną przywrócić swoje włosy i aktywnie korzystać w 100% z  życia bez ograniczeń. Zwraca poczucie atrakcyjności. Jest delikatnym dodatkiem zasłaniającym problematyczne miejsce. Jest to rozwiązanie , które może zamaskować każdy wzór przerzedzenia , na dowolnej części skóry głowy , bez względu na to , co powoduje przerzedzenie, łysienie  czy wypadanie włosów.

SYSTEM WŁOSÓW CNC – Proces tworzenia systemu CNC® składa się z kilku etapów:

 

• FAZA 1: MAPOWANIE GŁOWY

Pomiary i odlew gipsowy odzwierciedlający anatomię głowy Pacjenta oraz projektowanie kształtu i wszystkich parametrów włosów i koloru bazy  -usługa w Klinice Panewnicka 201 w Katowicach.

• FAZA 2: WYCIĘCIE KSZTAŁTU
Wycięcie kształtu w  zaawansowanej technologi  cyfrowej 3D  w Cesare Ragazzi Laboratories w Bolonii.

• FAZA 3: KLONOWANIE I DOPASOWANIE
Klonowanie i dopasowanie w Cesare Ragazzi Laboratories w Bolonii.

• FAZA 4: DOBÓR WŁOSÓW
Dobór włosów zgonie z przesłanym zamówieniem i życzeniem Pacjenta.

• FAZA 5: WSZCZEPIENIE
Wszczepienie ręczne włosów do bazy z polimeru medycznego w Cesare Ragazzi Laboratories w Bolonii.

• FAZA 6: NIEINWAZYJNE ZAŁOŻENIE SYSTEMU
Nieinwazyjne założenie systemu. System naklejany jest na skórę Pacjenta za pomocą medycznego kleju na bazie silikonu lub akrylu w Klinice Panewnicka 201 w Katowicach.

• FAZA 7: KONTROLA I KONSERWACJA
Comiesięczne sesje konserwacyjne oraz dyskretna opieka w Klinice Panewnicka 201 w Katowicach.

Pływanie i sport ekstremalny nie stanowi problemu. 
Raz w miesiącu system włosów CNC zostaje ściągnięty, by wykonać specjalne oczyszczenie skóry głowy oraz systemu.

 

CHCĘ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ

Zadzwoń do nas, tel.: 882907979 i umów się na profesjonalną konsultację, która pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć nawet na najbardziej szczegółowe lub wstydliwe pytania, wszystko w atmosferze zrozumienia i szukania rozwiązania idealnego dla Ciebie!

brown
rude
cnc2
cnc1
pp3
cnc3
blond1
cnc5
pp7
pp2
cnc4
pp4

Umów się na wizytę już teraz!